Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Virtual HairStyle Fab v1.0

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon Virtual HairStyle Fab v1.0

Mesazh nga vera prej Fri Apr 17, 2009 6:47 amI ri me ngjyra, hairstyle re, ide të reja styling - asgjë nuk është e pamundur. Dhe Virtual.HairStyle FAB vetëm nuk tregojnë ju, se si do të duket si me një të re hairstyle. Ajo gjithashtu ju jep rekomandime të shumta për hairstyles ngjyrat më të mirë dhe të përshtatshme për ju. Përgjigjuni pyetjeve në lidhje me të përballet me formën tuaj, ngjyra e flokëve etj programin pyet ju, dhe flokët Master 4 përcakton llojin tuaj ngjyra dhe përgatit një sërë personale bukurinë rekomandimet individualisht për ju. Dhe kjo nuk është e mjaftueshme: nëse dëshiruar, ju le Virtual.HairStyle FAB mund të gjeni më të mirë të përshtatshme hairstyles nga katalogu automatikisht.


Tiparet

Easy zgjedhjen e nevojshme templates me ndihmën e paracaktuara kategori strukturën e të dobishme
Definimi i pikave kryesore të fotografive me anë të mjeteve detyruese për gjysmë-automatike templates montim
I Përgjithshëm i mjeteve për ndryshimin templates madhësinë, pozitën, shtresa e rendit
Pikturë tools (furçë, colorizer, gomë, diffuser, pikatore, pallette)
Fuqishëm ngjyra tools (paracaktuara "modës" ngjyra, ngjyra opsionet, të drejtpërdrejta me ngjyra përkufizim)
Special flokët tools (kreh, gërshërë, freeformer)
Efektet (greyscale, jam i shqetësuar, vetëtin, mjegullim, acaroj, zebër)
Quick look krijimin përfunduar me ndihmën e asistentit të fillojë
"Hap pas hapi" mënyrë - duke miratuar gjatë.

Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?

Shkarko:

avatar
vera
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 213
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : America
Humori Humori : Nothing
Hobi Hobi : Studente
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Virtual HairStyle Fab v1.0

Mesazh nga flurandgashi prej Sun Aug 23, 2009 12:38 pm

flm
avatar
flurandgashi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 18
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 25
Regjistrim Regjistrim : 23/08/2009
Vendbanimi Vendbanimi : kosov
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi