Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Fol N'Ipko Falas

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon Fol N'Ipko Falas

Mesazh nga MrFresh prej Thu Feb 12, 2009 5:48 amPër me Mujt me Fol me IPKO Falas Maspari Downloadojeni Programin, Për Me U Regjistru Pastaj Shkoni ''Not a Member Yet'' , I Plotësoni Të gjitha Infot ,Te Shteti e Shkruani Albania ,Tek ZIP Code e shkruani 35568 , Kurse tek Nr i Telefonit e shkruani 35568483025 , Emailin Tuaj ,Pastaj Ju Vjen Një Link Për Konfirmim,Klikoni Aty dhe ja u qet me e bo ni password të ri , e Shkruani 2 herë, Dhe Pastaj mundemi me U Identifiku (Login) te Programin që e keni n'pc ..
Për me Fol me IPKO ,te Aj Vendi për me e shkru numrin maspari Shkruajeni +381649 , Pastaj e Fshini Kta dhe e Shkruani 049123456 (aty ku e kom bo 123456 e kom bo si shembull, ju shkruajeni numrin e sakt) Masanena klikoni n'at Butonin e Par Majtas ,Del 1 Video nja 10 Sekonda Edhe tani hyn lidhja mundeni me fol 5 Minuta Për 1 Ditë, Nesër Prap i ki 5 Minuta, po ju mundeni me qel prap tjetër User edhe Me Fol prap 5 Minuta...


Regjistrohu ktu http://www.tuitalk.com/provisioning/end-user/zhtml/signup.zhtml
avatar
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi