Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Internet Download Manager V5.17 Build 4

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon Internet Download Manager V5.17 Build 4

Mesazh nga X-man prej Tue May 19, 2009 9:58 am
Internet Download Manager ka nj logjik smart download akselerator se karakteristika inteligjente dhe dinamik fotografi copzim multipart downloading teknologji t sigurt pr t prshpejtuar tuaj downloads. Pr dallim nga t tjera download accelerators dhe menaxhert q segment fotografi para shkarkimit fillon, Internet Download Manager segmente shkarkohet fotografi shkarko dinamike gjat procesit. Internet Download Manager reuses dispozicion lidhjet pa shtes t lidh login dhe fazat m t mir pr t arritur prshpejtimin performances


Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko:


_________________

avatar
X-man
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 759
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 09/04/2009
Vendbanimi Vendbanimi : REP.Kosova
Humori Humori : Fmd
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi