Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Portable Virtual Magnifying Glass 3.3.2

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon Portable Virtual Magnifying Glass 3.3.2

Mesazh nga albvera prej Wed May 20, 2009 1:36 pmVirtual zmadhues ekrani është një mjet i zmadhim. Ajo është e thjeshtë, i përshtatshëm, dhe i lehtë për ta përdorur.
Programi tregon një zmadhues okular që pason mouse lëvizjes. Ju mund të lëvizni nëpër ekran okular për të parë ndonjë përforcim të ekranit zonë. Për të mbyllur okular, kliko butonin e majtë mouse.
Virtual zmadhues shton edhe ajo e vetë sistemit tray icon. Left-click mbi ikonen ofron një shkurtore për nisjen e thjerrë

Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko:

avatar
albvera
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 562
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne Albveraa.Tk
Humori Humori : Portokali
Hobi Hobi : Gjith qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi