Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

TwistedBrush Pro Studio 15.73

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon TwistedBrush Pro Studio 15.73

Mesazh nga albvera prej Wed May 20, 2009 1:41 pm


Pixarra TwistedBrush Pro Studio - paint digital software kompletuar me mjete natyrore je - vajrat, acrylics, pastel, qymyr druri etj Programe për artistët pa kompleksitetin e programeve të tjera të artit. TwistedBrush Pro Studio - krijimi je mënyrë ai duhet të jetë, të thjeshta dhe të fun!

Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?

Shkarko:


avatar
albvera
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 562
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne Albveraa.Tk
Humori Humori : Portokali
Hobi Hobi : Gjith qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi