Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Okoker DVD Clone v2.0

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon Okoker DVD Clone v2.0

Mesazh nga Vizitor prej Mon May 25, 2009 4:15 am


Okoker DVD klon v2.0 | 1,94 MB

Okoker DVD klon është e shpejtë, e lehtë për ta përdorur DVD klon software i cili siguron mënyrën më të mirë për të klon DVD filmin tuaj të preferuar për një të vetme Regjistrues DVD disk me shpejtësi të mahnitshme të lartë dhe me cilësi të lartë. Ju mund klon një film DVD tërë - duke përfshirë menutë, trailers, dhe karakteristika të veçanta në një të vetme DVD disk. Okoker DVD klon është shumë i lehtë për t'u përdorur, unike DVD klon magjistar udhëzues do t'ju hap pas hapi të gjitha settings - ideal për të dy fillestar dhe veterans.You mund të merrni një kopje të përsosur dhe të drejtpërdrejtë në një shumë më e mirë e shpejtësisë.

* Klon DVD filmin tuaj të preferuar për një të vetme Regjistrues DVD disk.
* Shumë i lehtë për t'u përdorur për të dy fillestar dhe veteranët.
* Amazing larta dhe shpejtësi të lartë të cilësisë.

Kërkesat e sistemit:
CPU: Pentium II 733 MHz ose më të lartë
Memory: 64 MB RAM ose më e lartë
Disk Space: 20 MB free hard drive space
Operimit të Sistemit: Windows / 98/ME/NT/2000/XP/2003 Server / Vista

Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh FLm?

Download:

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Okoker DVD Clone v2.0

Mesazh nga keri prej Sun Jun 21, 2009 4:09 pm

flm
avatar
keri
Vip member
Vip member

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 304
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 44
Regjistrim Regjistrim : 04/03/2009
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi