Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

My Lan Viewer v3.3.1

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon My Lan Viewer v3.3.1

Mesazh nga X-man prej Wed May 27, 2009 3:18 am


MyLanViewer është një skaner për të thjeshtë LAN rrjetit tuaj të origjinës. Ajo tregon rrjetit tuaj kompjuterat e lehtë për të lexuar, buddy list-style dritare që ofron emrat e makinës, IP, MAC adresat, të përbashkëta dhe burime të tjera teknike detajet për çdo kompjuter. Ju poashtu mund të shikoni dhe qasje të përbashkët folders, ndėrprisni përdorues sesione të përbashkëta dhe çaktivizoni burimeve. I lehtë për ta instaluar dhe përdorur, ka miqësore dhe të bukur interface.Liku eshte hide per par likun duhet te postosh si psh FLm?


Shkarko:_________________

avatar
X-man
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 759
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 09/04/2009
Vendbanimi Vendbanimi : REP.Kosova
Humori Humori : Fmd
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi