Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Image Elements Tool Suite 1.5

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon Image Elements Tool Suite 1.5

Mesazh nga X-man prej Wed May 27, 2009 3:28 am


ImageElements Tool Suite - nj grup i programeve pr qllim imponimin e efekteve t ndryshme t digital photos. Ju mund t leht dhe t prmirsoj cilsin e expressiveness pothuajse do foto dhe pr t caktuar n detaje interesante figura. Pr t arritur rezultat t mir, ai sht i parndsishm pr t vet redaktort e avancuar grafik, ajo sht e mjaftueshme pr t rregulluar vetm nj minimum t nevojshm pr parametres filtrin e nevojshme. Simply load vizatim n ImageElements Tool Suite dhe n disa nj mi t bj nj kryevepr.

Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh fLM?


sHKAKRO:
_________________

avatar
X-man
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 759
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 09/04/2009
Vendbanimi Vendbanimi : REP.Kosova
Humori Humori : Fmd
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi