Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

DeskTopAuthor Professional 5.6.1

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon DeskTopAuthor Professional 5.6.1

Mesazh nga X-man prej Wed May 27, 2009 3:30 amDeskTopAuthor Professional 5.6.1
Author Desktop publishing elektronike është një software i cili ju lejon të krijojë kthese digjitale 3D faqe web libra. Digital web libra janë çdo lloj të e-përfshirë publikimin e-broshura, e-libra, albume fotografike dixhitale, e-cards, digital ditaret, online Rinis, Kuizet, analiza, analiza, forma dhe anketave.
Digital web librave mund të paraqitet në një format të qëndrojnë vetëm ose ju lehtë mund të paraqitni si libra dixhitale web faqet e rrjetit me të nuk ka nevojë për HTML, asp apo programe të tjera të dijes. Kur ju paraqitni digital web libra si web faqet e fund përdorues mund të kthehet dhe ta dërgoj në qëndrimin e tyre vetëm digital web libra. DNL librave mund të shihen duke përdorur të lirë DNL Reader.
Përmirësimet e Fundit:


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh FLM?


Shkarko:_________________

avatar
X-man
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 759
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 09/04/2009
Vendbanimi Vendbanimi : REP.Kosova
Humori Humori : Fmd
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi