Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

USB Over Network 4.0

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon USB Over Network 4.0

Mesazh nga AlbveraPress prej Wed May 27, 2009 11:51 am


USB Over Network - është një zgjidhje revolucionare software nga FabulaTech. Ju nuk kanë nevojë për pajisje të lëvizin nga një kompjuter në tjetrin dhe ju nuk keni për të blerë shtrenjtë kaloni. Ju mund të hyni në USB pajisje të lidhura në një kompjuter të largët nga kompjuteri juaj LAN ose nëpërmjet internetit, në varësi se si të lidhë fizikisht tuaj computer.This përbëhet nga programi klient dhe server. Ju duhet ta instaloni server ne kompjuter se është e lidhur me një pajisje që keni nevojë të shpërndajë fizikisht. Ju mund të instaloj klienti kompjuterë në të gjitha prej të cilave do t'ju duhet për të fituar qasje në pajisjen e shpërndarjes.

USB Over Network - është e lehtë për ta instaluar dhe përdorur programin. Ky program mbështet një gamë të gjerë USB devices. Ky program nuk kërkon njohuri të veçanta dhe të çdo instalon easily.Distribute USB pajisja juaj pa rreziku i humbjes. Qasja e instrumenteve të largëta pa lënë tuaj kresla.OS-Windows Vista, XP, 2000, 2003 Server, Server 2008, Server 2008 R2, Windows 7

Tipare të "USB Over Network":
Përgjithshëm
Lejon që të punojnë me pajisje të largëta USB si me ato lokale
Pafund USB pajisje mund të ndahen në shërbyes
Pafund USB pajisje mund te arrihen nga klienti
Shumëllojshmëri USB pajisje është përkrahur
Auto-ndarjen e ri USB devices
Auto-sharing pėrjashton lista
Auto-lidh USB pajisje e cila mori ndahet në server
USB devices heqjen sigurt është përkrahur
Compatibility
USB v1.1 dhe USB v2.0 përputhshme
Hardware Universal Serial Bus kontrollore pajtueshëm
Mbi-fillesë Teknologjia pajtueshëm
Multiprocessor platformat e pajtueshme
Vërtetë Plug-and-Play
User Interface
User-friendly interface program
Hot USB devices sharing / unsharing (pa kompjuter reboot)
Developer API
USB pajisje ose lidhje për ndarjen nga kërkesën tuaj direkt duke përdorur lidhjen dinamike bibliotekës (OEM licencës)

Çka ka të re:
Transfer i të dhënave për shpejtojë pajisje audio dhe video rritur ndjeshëm. - Mbështetja e Microsoft Webcam shtoi. - Device emrat saktë, shfaqet tani. - Command line utility shtoi në anën Klienti

Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh FLM?


Shkarko:avatar
AlbveraPress
Albveraa Press
Albveraa Press

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 639
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne dreq te mallkuar
Humori Humori : Nuk edi
Hobi Hobi : Gazetar
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi