Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Hide Folders 2009 v3.2.14.575

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon Hide Folders 2009 v3.2.14.575

Mesazh nga AlbveraPress prej Wed May 27, 2009 11:53 amFshehi Dosjet e 2009 është një program i thjeshtë por i zgjuar për Microsoft Windows XP dhe 2000 përdoruesit. Çdo ditë ne e besimit tonë personale fotografi në kompjuter. Kush e di se sa njerëz do të duan të marrin qasje në to? Nëse ju ndani kompjuterin tuaj me bashkë-punëtorëve, fëmijët, bashkëshorti / ja ose kompjuteri juaj është gjithmonë i lidhur në internet, fotografi tuaj private janë nën kërcënim të qenë i ditur. Që nga viti 2001, tona Hide Folders software produkteve tona të ndihmojë përdoruesit për të fshehur dosjet dhe fotografi private nga prying sytë.

Tipare dhe përfitimet
- Mbrojtjen efektive metodat t'ju lejojë të fshi përdoruesit nga dosjet dhe aplikimet në Microsoft Windows XP dhe Windows Vista
- Askush nuk do të keni akses por tuaja të fshehura folders.
- 4 mbrojtjen në dispozicion metodat: Hide, Lock, Hide & Lock, Read Thjeshtë
- NTFS, FAT32 FAT dhe vëllime janë të mbështetura.
- File maska mbështetje.
- Numri i Pafund dosje mund të jenë të mbrojtur në të njëjtën kohë.
- Mbështetjen e proceseve të besuar - proceset të cilat janë të lejohet të ketë qasje në të dhënat e mbrojtur.
- Nuk ka fotografi sistemit modifikimet e strukturës që do të ndodhë.
- Mbrojtjen efektive fjalëkalimin kur running program.
- Mbrojtjen efektive fjalëkalimin kur uninstalling program.
- Heqja e Hide Folders 2009 dosje nga sistemi nuk do të zbulojë të fshehura folders.
- Fotografi nga fshehur dosjet nuk do të humbet edhe në qoftë se dikush përpiqet për të hequr një pjesë të sipërme të nivelit dosje.
- Clear dokumentet alternativë të fundit. Hide Folders 2009 hap të dhënat e dokumenteve fundmi arrihen nëse këto dokumente banojnë në dosjet e fshehura.
- Clear Recycle Bin fillimisht të vendosura në objekte të fshehura folders.
- Sigurt Hide Folders 2009 duke hequr veten nga lista e programeve përdoret më së shumti (Windows fillojë menune).
- Sigurt Hide Folders 2009 duke hequr veten nga Add / Remove software Control Panel applet.
- Fshehi Dosjet e 2009 nuk do të fshehin tuaj Windows, Windows Sistemit Windows dosjet dhe ndarjen root folders - kështu që përdorimi i pakujdesshëm i Hide Folders 2009
nuk do të sjellë e sistemit poshtë.
- Vërtetë vjedhurazi mode - ju nuk mund ta zbulojë me programin Windows Task Manager.
- Safe mode mbështetje - Të folders mund të fshihen edhe nëse kompjuteri juaj është i sigurtë në drejtimin mode.
- Hot çelësat për të menaxhuar themelore Hide Folders 2009 funksioneve.
- Komanda e mbështetjen e të gjithë linjën kryesore Hide Folders 2009 funksioneve.
- Mbështetja e folders quajtur me gjuhën e simboleve kombëtare.
- Fshehi Dosjet e 2009 është multilingual software, user interface e saj e mbështet gjuhë të ndryshme dhe të lehtë mund të përkthyer në gjuhët e reja.
- Intuitive dhe jashtëzakonisht të lehtë për ta përdorur user interface vizuale stilet me mbështetjen

Liku eshet hide per par likun duhet te posotsh si psh FLM?


Shkarko:

avatar
AlbveraPress
Albveraa Press
Albveraa Press

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 639
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne dreq te mallkuar
Humori Humori : Nuk edi
Hobi Hobi : Gazetar
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi