Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Firefox 3.5 RC1

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon Firefox 3.5 RC1

Mesazh nga MrFresh prej Thu Jun 18, 2009 3:11 am
Web-i është mbi të gjitha inovacioneve, Firefox dhe përcakton ritmin me dhjetra e veçori të reja për të ofruar një më të shpejtë, më i sigurt dhe i përshtatshëm i takojnë shfletimit në Web përvojë për të all.The enhancements Firefox japin më të mirë të mundshme përvojën shfletimit në Web. I ri i Firefox smart location bar, affectionately njohur si "Bar mbresëlënës," mëson si njerëzit e përdorin atë, përshtatjen e preferencave të përdoruesit dhe duke ofruar pajisje ndeshjet më të mirë mbi time.Firefox është ndërtuar në majë të fuqishme gekon platformë të re, duke rezultuar në një të sigurt , të lehta për t'u përdorur dhe më shumë personale produkt. Firefox ngre bar për sigurinë. I ri dhe malware fishimi mbrojtjen ndihmon mbrojtur nga viruset, worms, trojans Spyware dhe për të mbajtur të sigurt njerëzit e Web.Everyone Web përdor në mënyrë të ndryshme, dhe përdoruesit e lejon Firefox browser rregulloje tyre me më shumë se 5000 add-ons.


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh FLm?


Shkarko:


_________________
avatar
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi