Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

AIMP 2.60 Build 480 Beta 2 + Portable - advanced multimedia player

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon AIMP 2.60 Build 480 Beta 2 + Portable - advanced multimedia player

Mesazh nga tingulli-3 prej Thu Jun 18, 2009 10:45 amCrystal-tingull i qartë, teknologjia e riprodhimit thelb ndryshon nga Winamp dhe WMP;
Barazues e ndjeshme;
Një maksimum i funksionalitetit nga një minimum prej burimeve;
Minimale e konsumit të burimeve të sistemit;
Multilingual support;
Mbështetja e caktuar e të formatet audio
Rregullimit të globale dhe lokale të nxehtë çelësat (modelet nga WinAmp dhe WMP);
Fleksibile opsionet e programit dhe mbulon të ndryshme do të ju lejojnë të bëni AIMP krejtësisht individuale;
Mbështetja e plug-ins të ndihmojë me të cilat është e mundur për të zgjeruar mundësitë e programit;
Kodet e audioconverter muzikë nga më të ndryshme në formate WMA, mp3, wav, ZQM;
AudioGrab lejon të arrij AudioCD në Mp3, ZQM, WAV ose WM;
I shëndoshë regjistrim do t'ju lejojë të shkruajnë një tingull nga ndonjë audio në pajisjen e sistemit;
E ndërtuar në-redaktor i tags, mbështetje WMA, MP3, ZQM;
Një mundësi e rekord AudioCD, MP3-disk dhe me disqe dhënë
Kërkesat e sistemit:

Sound Card
DirectX 8/1 ose më lart
6 Mb në HDD


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh FLm?

Shkarko:

avatar
tingulli-3
Moderator
Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 416
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 41
Regjistrim Regjistrim : 29/05/2009
Vendbanimi Vendbanimi : United State
Humori Humori : Nothing
Hobi Hobi : Gjithcka
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi