Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

PC Satellite TV Pro [With patch]

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon PC Satellite TV Pro [With patch]

Mesazh nga X-man prej Sat Jun 20, 2009 7:44 amPC Satellite TV Pro është një një interesant software që i lejon përdoruesit të
shikoje TV kanale ose të dëgjojnë radiot e tyre të preferuar të tyre PC.
Përfitimet: Perfectly JURIDIKE: 100% Legal - Guaranteed! IT PUNĖT kudo
NE WORLD: SHBA, Britani e Madhe, Kanada, Japonia, India, Rusia, etj Connect
Për të A Whole New World Of Music Online. JO Extra Hardware OSE TV
KARTELA REQUIRED: Nuk ka nevojë për të blerë pajisje ekstra hardware ose një
PC kartë sepse TV kanale televizive janë të streamed tuaj nëpërmjet internetit
lidhje. Ju duhet vetëm një lidhje interneti (sa më shpejt të juaj
shpejtësia e internetit më të mirë ju do te merrni foto). Ajo punon edhe me një
56k lidhje. (A do të mbajë lidhje Broadband superiore audio
cilësisë dhe video). SHUME E lehtë për t'u përdorur / JO PC Knowledge REQUIRED: Just
instaloni programin dhe kliko - pastaj instantly watch Ndërkombëtare
satelit kanale mbi PC tuaj! Ajo merr vetëm pak sekonda ...


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh FLm?


Shkarko:


_________________

avatar
X-man
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 759
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 09/04/2009
Vendbanimi Vendbanimi : REP.Kosova
Humori Humori : Fmd
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: PC Satellite TV Pro [With patch]

Mesazh nga qerqizi prej Sat Jul 11, 2009 10:47 am

flm
avatar
qerqizi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 10
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 11/07/2009
Vendbanimi Vendbanimi : kosova
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: PC Satellite TV Pro [With patch]

Mesazh nga neza prej Fri Aug 28, 2009 11:21 am

78767
avatar
neza
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 7
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 44
Regjistrim Regjistrim : 14/08/2009
Vendbanimi Vendbanimi : therand
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: PC Satellite TV Pro [With patch]

Mesazh nga qerqizi prej Sat Aug 29, 2009 10:43 am

flm....
avatar
qerqizi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 10
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 11/07/2009
Vendbanimi Vendbanimi : kosova
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: PC Satellite TV Pro [With patch]

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi