Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Binary Fortress Software DisplayFusion Pro 3.0.6

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon Binary Fortress Software DisplayFusion Pro 3.0.6

Mesazh nga X-man prej Mon Jun 22, 2009 11:12 amDisplayFusion tuaj do të bëjë monitorimin e dyfishtë (ose tre ose më shumë monitoruar) përvojë të butë dhe pa dhimbje. Me DisplayFusion ju mund të shtoni një taskbar çdo të monitoruar dhe duket që punon ashtu si Windows Taskbar. Ose të përfitojnë nga të përparuar shumë-monitoruar sfond mbështetje, Flickr Integrim për imazhin e kërkimit dhe plotësisht customizable dritare menaxhim hotkeys. Këto janë vetëm disa nga shumë gjëra që mund të bëjë DisplayFusion.


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko:_________________

avatar
X-man
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 759
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 09/04/2009
Vendbanimi Vendbanimi : REP.Kosova
Humori Humori : Fmd
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi