Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

FlashFXP 3.6

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon FlashFXP 3.6

Mesazh nga Dg prej Wed Jun 24, 2009 2:16 amFlashFXP është një FTP (File Transfer Protocol) client për Windows, e cila ofron të lehtë e më të shpejtë ndonjë mënyrë për të transferuar skeda midis kompjuterit tuaj lokal dhe një server në Internet, ose madje edhe të drejtpërdrejtë midis dy servera për të duke përdorur Faqes Faqes transfertat. Në dispozicion, në mbi 20 gjuhë. FlashFXP ofrojnë sigurinë, performancën, dhe besueshmërinë që e keni gjithmonë mund të llogarisë për të marrë punën e bërë shpejt dhe me efektshmëri. FlashFXP Përdorimi dhe e mbajnë për të publikuar faqen tuaj te internetit, dhe shkarko Ngarkoni dokumente, fotografi, video, muzikë dhe më shumë, Share your fotografi me shoket tuaj dhe bashkë-punëtorëve, apo madje edhe e përdorin atë për të shkarkuar të tjera shareware! Ka shumë, shumë karakteristika të disponueshme në FlashFXP.Liku eshte hide per par likun duhet te postosh si psh FLm?


Shkarko:


_________________
www.Albveraa.Tk Ketu Rrjedh Muzika Shqipe Gjithqka Premier.
avatar
Dg
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1326
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika kosoves
Humori Humori : Xhixha Buba
Hobi Hobi : Gjithcka Qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi