Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Invisible Browsing 7

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon Invisible Browsing 7

Mesazh nga Dg prej Wed Jun 24, 2009 2:18 amInvisible Browsing kostume të dyja më pak përvojë dhe të avancuara përdoruesit e përdoruesit, nëpërmjet tij manual apo automatik mode. The manual mode ju lejon të bëjë të gjitha cilësimet, për të zgjedhur dhe të pajisur me prokurë provë atë, ndërsa në të gjitha automatic mode ju duhet të bëni është e thjeshtë të klikoni në butonin dhe ju do të sërf anonim. Invisible Browsing do të fshihet, të ndryshojë ose IP adresa juaj maskë, lejuar të sërf anonim parandalimin juaj IP ose informata të tjera të mbledhura pa lejen tuaj. Invisible Browsing ju lejon të ndryshoni IP kurdohere nga trafiku Internet kurs tuaj nëpërmjet jashtë servers.


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko:_________________
www.Albveraa.Tk Ketu Rrjedh Muzika Shqipe Gjithqka Premier.
avatar
Dg
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1326
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika kosoves
Humori Humori : Xhixha Buba
Hobi Hobi : Gjithcka Qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi