Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

BitComet 1.0

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon BitComet 1.0

Mesazh nga Dg prej Wed Jun 24, 2009 2:19 am
BitComet është një BitTorrenti / HTTP / FTP shkarko menaxhimit software, i cili është i fuqishëm, të shpejtë, shumë e lehtë për ta përdorur, dhe tërësisht FALAS. Ai përmban shumë veçori të përparuara që mund të përshpejtojë tuaj shkarkimit deri në 5 - 10 herë më të shpejtë, ose edhe më shumë.


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh FLm?


Shkarko:_________________
www.Albveraa.Tk Ketu Rrjedh Muzika Shqipe Gjithqka Premier.
avatar
Dg
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1326
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika kosoves
Humori Humori : Xhixha Buba
Hobi Hobi : Gjithcka Qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi