Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

YoutubeGet 4.9

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon YoutubeGet 4.9

Mesazh nga Dg prej Wed Jun 24, 2009 2:25 amYoutubeGet të gjitha është një-në-një software i projektuar për të bërë të shpejtë dhe të lehtë të punojnë për të shkarkuar dhe convert Youtube Video tyre. Ofrimi i një numër i metodave për të marrë video, këtë kërkesë e ka gjithë fuqinë keni nevojë ndërsa mbetur ende e vogël dhe të lehtë për t'u përdorur. Pas shkarkimit Video se do auto convert FLV files të mp4, 3gp, AVI, WMV, MOV etj shpejti, ju mund të shihni në youtube video tuaj mp4 Cell apo telefonit.


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm/


Shkarko:


_________________
www.Albveraa.Tk Ketu Rrjedh Muzika Shqipe Gjithqka Premier.
avatar
Dg
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1326
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika kosoves
Humori Humori : Xhixha Buba
Hobi Hobi : Gjithcka Qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi