Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Magic DVD Ripper 5.4

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon Magic DVD Ripper 5.4

Mesazh nga Vali prej Thu Jun 25, 2009 7:17 am
DVD Magjike rrjepës është shumë e lehtë dhe të fuqishëm DVD software shkëlqyer, e cila mund të konvertohet në DVD VCD, SVCD, AVI (DivX), WMV, iPod PSP formateve dhe DVD ose backup hard drive të pa asnjë humbje të cilësisë. Ju pastaj mund ta gëzojnë pa kurdo Disqet DVD ose digjnie ata në CD ose DVD bosh Disqet duke përdorur djegien software. Ajo mund të kopje DVD të mbrojtur me 4 hard drive opsional mode (disk plotësisht, film kryesore, të ndara në DVD-9 DVD-5, fotografi). Me optimizuar për CPU Intel, DVD Magjike rrjepës ofron shpejtë i shkëlqyer shpejtësia dhe cilësia e prodhimit të mrekullueshme. Krahasuar me konkurrentët, DVD Magjike rrjepës ka si funksion dhe convert backup funksion të kombinuara me shpejtësinë më të shpejtë të shkëlqyer. Ndërsa të tjera mund të jenë të paaftë software gris për të caktuar disa DVD ose japin unsync audio / video, DVD Magjike rrjepës pothuajse gjithmonë funksionet në mënyrë të përkryer. Ajo mbështet grumbull konvertimin dhe ka shumë cilësimet që ju mund ta rregulloje. Dhe kjo automatikisht zbuluar DVD-ROM dhe zgjidhni konfigurimet e përshtatshme për fillestar, kështu që ju mund të filloni me një klik të vetëm.
Karakteristika kryesore e Magjike DVD rrjepës:


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko:

avatar
Vali
Admin 2
Admin 2

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 237
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 20/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Kosova
Humori Humori : Kafeneja Jon
Hobi Hobi : Student
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Magic DVD Ripper 5.4

Mesazh nga neza prej Fri Aug 28, 2009 11:16 am

[[[[
avatar
neza
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 7
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 44
Regjistrim Regjistrim : 14/08/2009
Vendbanimi Vendbanimi : therand
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi