Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Vista Manager 3.0.2 + Portable The Best Tuning and Optimizing Utility for Windows Vista

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon Vista Manager 3.0.2 + Portable The Best Tuning and Optimizing Utility for Windows Vista

Mesazh nga MrFresh prej Sun Jun 28, 2009 3:29 am
Windows Vista është e Operimit të Sistemit të reja për përdoruesit dhe profesionistëve në shtëpi etj. Windows Vista tuaj sjell qartësi të botës, kështu që ju mund të sigurtë dhe më të lehtë - të përmbushur detyrat e përditshme dhe në çast të gjeni atë që ju dëshironi në PC tuaj.
Vista Manager është software i fuqishëm, All-in-One utility të zgjedh, shkulje, ndreq dhe pastruar tuaj Windows Vista. It bundles më shumë se 20 shërbimeve të ndryshme në një! Merrni qasje në qindra fshehur sistemit opsione për të përmirësuar punën dhe sigurinë, të regjistrit të pastër, vjeturina fotografi dhe defrag Regjistrit, jam optimist për të shpejtuar rrjetin lidhje, e për fillimin e zgjebe entries me Windows, ndryshojnë sfond automatikisht, dhe shumë të tjera miscellaneous utilities. Ajo është një shoqërues i shkëlqyer për Windows Vista.
Karakteristikat dhe Përfitimet e Vista Manager:
- Informacioni. Get sistem të detajuar të gjithë hardware dhe informacion mbi sistemin tuaj; tregojnë informacion të detajuar të gjitha proceset e jetesës dhe në kompjuterin tuaj fije; Vista Manager ofron 1-klikoni pastron sistemin tuaj automatikisht.
- Optimizer. Shkulje sistemin tuaj për të përmirësuar dritaret për fillimin dhe mbylljen e shpejtësisë; shkulje tuaj hardware për të rritur shpejtësinë dhe performancën e sistemit.
- Cleaner. Gjeni se cilat dosje thëthij fotografi ose diskun tuaj dhe hapësirë treguar me chart; Gjeni vjeturina fotografi të pastër dhe për të rritur Hard Disk space; Duplicate Files Finder mund scan kompjuterin tuaj për fotografi me të njëjtat përmasa, emrin dhe modifikimin kohë; Regjistrit Cleaner kontrolle të lehtë mund të dhe riparimin tuaj regjistrit gabimisht e lidhur regjistrit entries, automatically remove invalid entries; Regjistrit Defrag rebuilds dhe ri-indexs tuaj për të zvogëluar regjistrin aplikimit përgjigje kohë dhe regjistrit qasje kohë.
- Customization. Kontrolli i cili është nisur në fillimin e Windows; edit context menu e mouse Right-Klikimi; rregulloje sistemin desktop, menutë, lajmërimet dhe settings toolbar; automatikisht ndryshoni desktop sfond në sfond.
- Sigurimit. Ju mund të përmirësojë desktop, menutë, Windows Logon e letrave me vlerë, dhe të bëjë të mundur të shumta fshehur performancën e sistemit opsione, disable updates sistemit dhe gabime raporte; fshi dhe ndaloj me aksesin drives, specifiko aplikacionet të cilat nuk janë të lejuara për të ekzekutohen në kompjuterin tuaj; encrypt / decrypt dhe copë fotografi, ndryshim të lokacionit të sistemit folders; Privacy Mbrojtësi mund të ruajë privatësinë tuaj personale duke eliminuar gjurmët që të ju lënë pas; krijuar shumë randomization password një herë.
- Network. Jam optimist tuaj Internet lidhje shpejtësi, menaxhimin e të gjitha aksionet items; shkulje tuaj Internet Explorer lehtë.
- Misc. Utilities. Show mbledhjen e Windows utilities; t'ju ndihmojë të gjeni kryesore e instalimit të Windows, Zyra produkteve; mbyllje PC tuaj ose ju kujtoj automatically.Changes në Vista Manager 3.0.0 (6/4/2009):
- 1-Click Cleaner përditësuar për të v1.1
- Duplicate Files Finder përditësuar të v3.4
- File përditësuar të Sigurimit v2.0
- Regjistrit të përditësuar Cleaner v4.2
- File dhimbje e rëndë koke përditësuar të v2.0
- Shtoni disa tweaks, një bug fix


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh FLm?


Shkarko:


_________________
avatar
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Vista Manager 3.0.2 + Portable The Best Tuning and Optimizing Utility for Windows Vista

Mesazh nga enisi prej Mon Aug 24, 2009 5:56 am

flm
avatar
enisi
Senior Member-Albveraa
Senior Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 135
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 35
Regjistrim Regjistrim : 14/08/2009
Vendbanimi Vendbanimi : prishtine
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi