Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

DataLife Engine 8.0 English

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon DataLife Engine 8.0 English

Mesazh nga MrFresh prej Sun Jun 28, 2009 3:31 am
DataLife Engine v.8.0 - është një motor multiplayer lajme, me funksionalitetin e madhe. Motori është për qëllim në radhë të parë për krijimin e blogjet dhe faqet e lajmeve me e madhe e informacionit kontekst. Megjithatë, ai ka një shumë se Paneli i lejoj ju të përdorni atë për çfarëdo qëllimi virtualisht. Motori mund të integrohen në pothuajse çdo dizajn ekzistuese dhe nuk ka kufizime mbi krijimin e shablloneve për të. Një tjetër tipar kyç i DataLife Engine - është e ulët të sistemit load burimeve.

Edhe me një audiencë shumë të mëdha të vendit nuk do të ngarkesës server të jenë minimale dhe nuk do të keni ndonjë problem me përvojën e hartës informacion. Motori është optimizuar për motorë kërkimi që të çojë në faqen tuaj të klientëve shtesë. Duke përdorur teknologji të përparuar AJAX do t'ju lejojë të ju kursejnë tuaj të trafikut dhe të trafikut të vizitorëve, por edhe zvogëlon ngarkesën në server.


Liku eshet hide per par likun duhet te postoshs i psh Flm?


Shkarko:


_________________
avatar
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi