Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Alfabeti i dashuris..

Shko poshtë

Pa ikon Alfabeti i dashuris..

Mesazh nga Serpenta prej Tue Jul 07, 2009 10:04 am

Me cilen Shkronje fillon emri yt??? :D :D

I love you
A E don me zemer
B Besnik /e esht
C Bukurosh/e esht
D Deshiron me fol me ty
DH Nuk te tradhton
E Tranohet kur te shef por nuk te tregon
e" Han e pin veq per ty mendon
F I pelqen sjellja e juaj
G Te ruan vetem ty
GJ I pelqejn stili i juaj
H Ka deshir met ndegju kur fol
I Mendon me kalu me ty
J Eshte gjeloz/e
K Nuk deshiron me kalu pa te njohur
L Njeri shum i ndershem dhe serioz
M Qan kur nuk del ne takim
N Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
NJ Seriozisht e ben te lumtur
O Te lyp por nuk te gjen
P I pelqejn syt edhe buzet e tua
L Te thot ste du por tranohet mbas teje
LL Oren e harron kur del ne takim
Q Te ndjek mbas
R Te lyp ne qdo an po ste gjen dot
RR Seriozisht te don
S Ka deshir me pas fotogarfin tende
SH Deshiron met pas ne qetsi
T Te pelqen trupi i saj /tij
TH Ty te ben shum te lumtur
U Ti edon por nuk ja tregon
V Ne shkoll te ka pa por nuk flet me ty
X Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj / tij
XH Keni me pas lumturi gjat jetes
Y Ti me teper e enderron
Z Gjithmon i interson per ty
ZH Nuk bes:Lon sa shum te don...
I love you
avatar
Serpenta
Princess
Princess

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 605
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 01/07/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Atje
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit http://www.albveraa.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Alfabeti i dashuris..

Mesazh nga dannchee.hack prej Fri Jul 10, 2009 4:12 am

Emri im me D

Deshiron te fol me mua


avatar
dannchee.hack
Vip member
Vip member

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 111
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 22
Regjistrim Regjistrim : 12/06/2009
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Alfabeti i dashuris..

Mesazh nga MrFresh prej Fri Jul 10, 2009 4:14 am

Emri im me A E don me zemer :D :D

_________________
avatar
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Alfabeti i dashuris..

Mesazh nga Serpenta prej Fri Jul 10, 2009 4:44 am

F....

Po i pelqejka Sjellja jem ..hmm
avatar
Serpenta
Princess
Princess

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 605
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 01/07/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Atje
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit http://www.albveraa.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Alfabeti i dashuris..

Mesazh nga Serpenta prej Sun Aug 16, 2009 2:55 pm

Ose keshtu ..!!


S Ka deshir me pas fotogarfin tende
E Tranohet kur te shef por nuk te tregon
R Te lyp ne qdo an po ste gjen dot
P I pelqejn syt edhe buzet e tua
E Tranohet kur te shef por nuk te tregon
N Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
T Te pelqen trupi i saj /tij
A E don me zemer
avatar
Serpenta
Princess
Princess

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 605
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 01/07/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Atje
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit http://www.albveraa.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Alfabeti i dashuris..

Mesazh nga gzimi1 prej Tue Aug 18, 2009 7:56 amG....
Pom Rujka Vetem Mua ?
avatar
gzimi1
Junior Member-Albveraa
Junior Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 29
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 21
Regjistrim Regjistrim : 10/08/2009
Vendbanimi Vendbanimi : gllamnik
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Alfabeti i dashuris..

Mesazh nga dannchee.hack prej Thu Aug 27, 2009 5:47 am

S......

ka deshir me mbajt fotografin teme hauhuah
avatar
dannchee.hack
Vip member
Vip member

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 111
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 22
Regjistrim Regjistrim : 12/06/2009
Horoskopi : Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Alfabeti i dashuris..

Mesazh nga Serpenta prej Thu Aug 27, 2009 5:57 am

haha 👅

qa pom vyn se 👅
avatar
Serpenta
Princess
Princess

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 605
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 27
Regjistrim Regjistrim : 01/07/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Atje
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit http://www.albveraa.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Alfabeti i dashuris..

Mesazh nga blearta prej Mon Sep 28, 2009 10:21 am

z gjithmon i intereson per mu a
avatar
blearta
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 14
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 28/09/2009
Vendbanimi Vendbanimi : gjilan
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Alfabeti i dashuris..

Mesazh nga lindmir prej Tue Dec 22, 2009 7:34 am

une e kom me L
njeri shum i ndershem dhe serioz ahah jo po qashtu asht ahahaah :arrow:
avatar
lindmir
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 23
Regjistrim Regjistrim : 22/12/2009
Vendbanimi Vendbanimi : komoran
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Alfabeti i dashuris..

Mesazh nga mushi prej Thu Dec 31, 2009 1:06 pm

dashurija esht nje mbi te gjitha qi nuk mundet me ja mujt kurkush
avatar
mushi
Junior Member-Albveraa
Junior Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 31
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 09/11/2009
Vendbanimi Vendbanimi : prishtin
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Alfabeti i dashuris..

Mesazh nga mushi prej Fri Jan 08, 2010 4:11 am

un e kom me M..

Shum i sinqert
avatar
mushi
Junior Member-Albveraa
Junior Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 31
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 37
Regjistrim Regjistrim : 09/11/2009
Vendbanimi Vendbanimi : prishtin
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Alfabeti i dashuris..

Mesazh nga shaban cakolli prej Fri Jan 31, 2014 11:39 am

SH
avatar
shaban cakolli
Member-Albveraa
Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 53
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 31/01/2014
Vendbanimi Vendbanimi : gjermani
Humori Humori : ngapak
Hobi Hobi : shkrimet
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Alfabeti i dashuris..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi