Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

SyncBack Pro 5.6.0.32

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon SyncBack Pro 5.6.0.32

Mesazh nga MrFresh prej Tue Jul 07, 2009 1:31 pmPro SyncBack ka ngritur veten si të klasit botëror në fushën e backup dhe sinkronizimi software. SyncBack lehtë mund të backup ose sinkronizoj tuaj fotografi të rëndësishme në një tjetër makinë, directory, apo rrjet. Highly Configurable, por tejet i thjeshtë për t'u përdorur. I integruar me Windows Scheduler të Automate backups. Nëse jeni fillestar apo një përdorues të përparuara, në shtëpi ose në vendin e punës, siguron SyncBack tuaj më të vlefshme të pasurisë, të dhëna, mbetet e mbrojtur. Discover SyncBack pse është bërë e favorizuar backup dhe sinkronizimi zgjidhje e individëve, bizneseve, dhe jo-fitimet, mbi botën.


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko:


_________________
avatar
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi