Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Deep Freeze Enterprise 6.30

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon Deep Freeze Enterprise 6.30

Mesazh nga tingulli-3 prej Tue Jul 14, 2009 8:09 am
Thellë në çast ngrijnë mbron dhe ruan konfigurimin bazë kompjuterike. Pa marrë parasysh se çfarë ndryshime një përdorues që të bën një workstation, restart thjesht për të zhdukur të gjitha ndryshimet dhe për të ktheni gjendjen e kompjuterit gjendja origjinale - poshtë për të drejtën e fundit byte. Shtrenjtë kompjuter running asetet mbahen në 100% e kapaciteteve dhe ndihmë teknike kohë është reduktuar ose eliminuar plotësisht. Rezultati është në përputhje pa problem informatikë në të vërtetë një rrjet të mbrojtur dhe paralele, krejtësisht falas të viruseve të dëmshme dhe programet e padëshiruar.Liku eshte hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko:


avatar
tingulli-3
Moderator
Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 416
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 41
Regjistrim Regjistrim : 29/05/2009
Vendbanimi Vendbanimi : United State
Humori Humori : Nothing
Hobi Hobi : Gjithcka
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.TK

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi