Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

ChrisTV Online! 4.0.0 + Portable

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon ChrisTV Online! 4.0.0 + Portable

Mesazh nga MrFresh prej Tue Jul 14, 2009 11:06 am
ChrisTV Online! është një software i cili për Windows your desktop sjell në një numër të madh të kanaleve televizive, radio dhe kanalet e tjera lloj video / audio content transmetohet në Internet (si muzikë video clips, movie trailers, webcams publike, etj) duke përdorur lidhjen e internetit tuaj VETEM tjera dhe nuk ka kushtuar hardware. Duke patur një kanaleve 'databazë me 800 + TV kanale dhe 600 + radio stacionet nga më shumë se 100 vende, ChrisTV Online ju ofron qasje në këto kanale dhe se më shumë se një miqësore user interface profesional për të parë dhe dëgjojnë me cilësi të lartë video / audio përmbajtjes nga Internet. Kanalet e bazës së të dhënave është përditësuar për çdo ditë, kështu që ju do të përfitojnë një rritje të numrit të kanaleve updated 'streams çdo kohë pa ndonjë përpjekje. Një karakteristikë e pazgjidhura ChrisTV Online!, Të cilat ju nuk do të gjejnë në një produkt software të ngjashme, është kuadër display mode e cila ju lejon watch video content luajtur në një porosi ose paracaktuara size frame dritare. Ky kuadër video dritare mund të tërhiqen zvarrë në çdo vend e juaj desktop dhe në kombinim me 'Gjithmonë më Top' funksion ju është dhënë mundësia për të punuar në kompjuterin tuaj dhe orën e juaj të preferuar të tregojnë në një cep të ekranit. ChrisTV Online! interfejsit ju ofron qasje të shpejtë dhe të lehtë për të gjithë kanalet e disponueshme në database tonë nëpër kanalet List panel, ku ju mund të Grupit kanaleve nga Vendi, Lloji, Category, Language, Station Name. Për të fituar hyrje të shpejtë e juaj të preferuar TV kanali ose stacionin Radio, ju mund t shtoni ata të ChrisTV Online! Favoritet Lista, e cila parashikon të njëjtin funksion si grupim me kanalet List.


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


Shkarko:_________________
avatar
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi