Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Adobe Creative Suite 4 Master Collection

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon Adobe Creative Suite 4 Master Collection

Mesazh nga MrFresh prej Thu Feb 19, 2009 9:16 amkoleksioni i permban keto funksione
(duhet te keni se paku 2gb ram per instalimin dhe perdorimin e tij)
* Acrobat.com
* Acrobat
* Acrobat Distiller
* Adobe Drive
* After Effects
* Bridge
* Contribute
* Device Central
* Dreamweaver
* Encore
* ExtendScript Toolkit
* Extension Manager
* Fireworks
* Flash
* Illustrator
* InDesign
* LiveCycle Designer
* Media Encoder
* Media Player
* Mocha for AfterEffects
* OnLocation
* Photoshop CS4 Extended
* Photoshop CS4 Extended 64-bit
* Pixel Bender Toolkit
* Premier
* Presenter
* Acrobat Reader 9
* Soundbooth

secila pjese i ka 200 mb
Likat jan Hide per te para likun duhet te postosh si psh Flm?


_________________
avatar
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi