Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Portable VDownloader v0.82 Multilingual

 :: Programe

Shko poshtë

Pa ikon Portable VDownloader v0.82 Multilingual

Mesazh nga Dg prej Sat Nov 07, 2009 7:28 am

VDownloader është një mjet i fuqishëm që mund të kërkoni, të shkarkuar dhe convert videos from Youtube, Google Video, Metacafe, MySpace, DailyMotion, Yuvutu, dhe shumë vende të tjera të ngjashme, përveç ato në AVI apo format.VDownloader MPG mund ta ruani në formate të videos shumë, duke përfshirë AVI, MPG, iPod, iPhone, PSP, 3GP, Nokia N8 × 0, VCD, SVCD, DVD, FLV dhe MP3 (audio only). motor kërkimi i tij mund të integruar video search in video sites shumë në të njëjtën kohë. Shfletuesi juaj ju lejon që të vizitoni faqet video dhe video download direkt nga browser.Share tuaj tuaj të preferuar videos. Gjej videos dhe shtoni ato të profilit të tyre sociale. VDownloader mund të dërgoj te videove Tuenti, Orkut dhe Facebook.
VDownloader mund të shkarkoni dhe të konvertohet videos nga vendet e mëposhtme:
* Videos to your video site.
* Youtube (në HD nëse është e mundur)
* Google Video
* DailyMotion
* MySpace
* YouTube
* Veoh
* GoFish
* Netlog
* Blip TV
* Porkolt
* Metacafe
* 123 Video
* Bolt Saeta
* Vreel (Beta)
* Clevver
* Tudou


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?_________________
www.Albveraa.Tk Ketu Rrjedh Muzika Shqipe Gjithqka Premier.
avatar
Dg
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1326
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika kosoves
Humori Humori : Xhixha Buba
Hobi Hobi : Gjithcka Qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Portable VDownloader v0.82 Multilingual

Mesazh nga ipergasti prej Wed Jan 20, 2010 4:28 pm

FLM
avatar
ipergasti
Junior Member-Albveraa
Junior Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 31
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 19/01/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Kosov
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Portable VDownloader v0.82 Multilingual

Mesazh nga keri prej Wed Feb 03, 2010 4:46 am

flm
avatar
keri
Vip member
Vip member

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 304
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 44
Regjistrim Regjistrim : 04/03/2009
Hobi Hobi : Gjith cka
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pa ikon Re: Portable VDownloader v0.82 Multilingual

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi