Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Joboshare Video Converter 2.6.1.1106

 :: Programe

Shko poshtë

new Joboshare Video Converter 2.6.1.1106

Mesazh nga Dg prej Mon Nov 09, 2009 8:01 am


Asistenca • recopy e një CD muzikë;
Asistenca • konvertimin e audio / video clips përshtatur me pika e fillimit e kohëzgjatjen;
• Përkrahje për të rregulluar parametrat e / codecs video audio;
• Përkrahje për të redaktuar ID3 tag;
• Përkrahje për të luajtur përsëri audio / video files;
• Mbeshtetje per te pare informacionet e fotografisë burim;
• Përkrahje për të përcaktuar mënyrat e ndryshme zooming për prodhimin file;
• Përkrahje për të përcaktuar mënyrat e ndryshme për ndarjen e prodhimit file;
• Përkrahje për të vendosur emrin e output file;
• Përkrahje për të hequr mbrojtjen kopje;
• Përkrahja multi-fillesë dhe batch conversion;
• Mbeshtetja e shumë gjuhë të tilla si e thjeshtuar Kineze dhe anglisht, etj;
• Mbeshtetja e H.264/PSP AVC dhe H.264/MPEG-4 codecs AVC;
• Simple GUI and very EASY to use.
• Batch conversion një listë e skedave.
• cilësi Excellent prodhimit.
• Multi-mbështetje gjuhën përfshirë Simplified kineze dhe anglisht.
• Asistenca e lëkurës ndryshim.


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


_________________
www.Albveraa.Tk Ketu Rrjedh Muzika Shqipe Gjithqka Premier.
avatar
Dg
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1326
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika kosoves
Humori Humori : Xhixha Buba
Hobi Hobi : Gjithcka Qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi