Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Audio Sound Recorder 1.22 + Patch

 :: Programe

Shko poshtë

new Audio Sound Recorder 1.22 + Patch

Mesazh nga Dg prej Tue Nov 17, 2009 9:04 amAudio Sound Recorder është një mjet i fuqishëm profesional dhe audio incizim. Audio Sound Recorder records audio streaming nga ndonjë burim si media players, web faqet e internetit, mikrofon, aplikimet, etc.Audio Sound Recorder supports audio incizim në fotografi MP3, WAV, WMA, OGG Vorbis direkt pa fotografi të përkohshme. Audio Sound Recorder gjithashtu ka një built-in audio player converter, audio, dhe redaktor mp3 ID3 tag.


Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh Flm?


_________________
www.Albveraa.Tk Ketu Rrjedh Muzika Shqipe Gjithqka Premier.
avatar
Dg
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1326
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika kosoves
Humori Humori : Xhixha Buba
Hobi Hobi : Gjithcka Qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Audio Sound Recorder 1.22 + Patch

Mesazh nga New_King prej Wed Nov 25, 2009 12:34 pm

Flm
avatar
New_King
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 4
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 25/11/2009
Vendbanimi Vendbanimi : peja
Horoskopi : Capricorn

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Audio Sound Recorder 1.22 + Patch

Mesazh nga andiandi prej Thu Jul 22, 2010 8:46 am

flm
avatar
andiandi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 31
Regjistrim Regjistrim : 22/07/2010
Vendbanimi Vendbanimi : kosov
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Audio Sound Recorder 1.22 + Patch

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi