Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Trillian Astra Pro 4.0 Mesenger

 :: Programe

Shko poshtë

new Trillian Astra Pro 4.0 Mesenger

Mesazh nga Dg prej Wed Dec 09, 2009 6:28 am
Trillian Astra Pro është një me tipare plotësisht, stand-vetëm, skinnable Falas klient që mbështet AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger, dhe IRC. Ajo siguron aftësi nuk është e mundshme me klientët e rrjetit origjinal, ndërsa mbështetur standard features si audio Falas, madhësia e transfertave, chats grup, chat dhoma, buddy icons, multiple simultaneous connections të njëjtin rrjet, server-kontaktoni anë importimin, typing notification, lidhje direkte (AIM), proxy support, encrypted messaging (AIM / ICQ), SMS mbështetje, dhe përcaktimet e intimitetit


Liku eshet hide per par likun duhet te posotsh si psh FLm?


_________________
www.Albveraa.Tk Ketu Rrjedh Muzika Shqipe Gjithqka Premier.
avatar
Dg
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1326
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika kosoves
Humori Humori : Xhixha Buba
Hobi Hobi : Gjithcka Qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 :: Programe

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi