Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Demush Kosovari & Nermini DVD 2010 [DVD]

Shko poshtë

new Demush Kosovari & Nermini DVD 2010 [DVD]

Mesazh nga MrFresh prej Tue Dec 29, 2009 2:20 amLiku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh FLm?_________________
avatar
MrFresh
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1569
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 30
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika Kosoves
Humori Humori : Xhixha
Hobi Hobi : Internet
Horoskopi : Sagittarius

Shiko profilin e anëtarit http://albvera.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Demush Kosovari & Nermini DVD 2010 [DVD]

Mesazh nga amer prej Tue Dec 29, 2009 6:57 pm

7U77
avatar
amer
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 15
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 38
Regjistrim Regjistrim : 28/12/2009
Vendbanimi Vendbanimi : mitrovic
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Demush Kosovari & Nermini DVD 2010 [DVD]

Mesazh nga coder prej Wed Dec 30, 2009 1:58 pm

flm
avatar
coder
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 6
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 26
Regjistrim Regjistrim : 25/12/2009
Vendbanimi Vendbanimi : ferizaj
Horoskopi : Aquarius

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Demush Kosovari & Nermini DVD 2010 [DVD]

Mesazh nga valja prej Wed Dec 30, 2009 2:54 pm

flm shum
avatar
valja
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Female
Postimet Postimet : 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 28
Regjistrim Regjistrim : 30/12/2009
Vendbanimi Vendbanimi : gjilan
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Demush Kosovari & Nermini DVD 2010 [DVD]

Mesazh nga diniboy prej Thu Dec 31, 2009 6:25 am

flm
avatar
diniboy
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 15
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 36
Regjistrim Regjistrim : 20/12/2009
Vendbanimi Vendbanimi : norvegji
Horoskopi : Gemini

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Demush Kosovari & Nermini DVD 2010 [DVD]

Mesazh nga shkupjan1 prej Thu Feb 18, 2010 5:43 am

flm njeri
avatar
shkupjan1
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 33
Regjistrim Regjistrim : 18/02/2010
Vendbanimi Vendbanimi : shkup
Horoskopi : Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Demush Kosovari & Nermini DVD 2010 [DVD]

Mesazh nga milazimi prej Thu Oct 14, 2010 5:09 pm

MrFresh shkruajti:

Liku eshet hide per par likun duhet te postosh si psh FLm?


avatar
milazimi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 7
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 48
Regjistrim Regjistrim : 06/10/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Gjakove
Hobi Hobi : muzika dhe humori
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Demush Kosovari & Nermini DVD 2010 [DVD]

Mesazh nga milazimi prej Thu Oct 14, 2010 5:10 pm

faleminderit
avatar
milazimi
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 7
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 48
Regjistrim Regjistrim : 06/10/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Gjakove
Hobi Hobi : muzika dhe humori
Horoskopi : Leo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Demush Kosovari & Nermini DVD 2010 [DVD]

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi