Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Egzona Gerguri - Fjal dhe rrena 2010

Shko poshtë

new Egzona Gerguri - Fjal dhe rrena 2010

Mesazh nga albvera prej Fri Mar 26, 2010 1:21 am

Egzona Gerguri - Fjal dhe rrena 2010


Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?


avatar
albvera
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 562
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne Albveraa.Tk
Humori Humori : Portokali
Hobi Hobi : Gjith qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

new Re: Egzona Gerguri - Fjal dhe rrena 2010

Mesazh nga Lek prej Fri Mar 26, 2010 3:25 am

Egzona Gerguri - Fjal dhe rrena 2010
avatar
Lek
Moderator
Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 149
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 49
Regjistrim Regjistrim : 25/03/2010
Vendbanimi Vendbanimi : Klinë
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi