Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Burim dhe Bekim Kastrati - Kujto Dashurin Time - Pa reklama

Shko poshtë

Risi Burim dhe Bekim Kastrati - Kujto Dashurin Time - Pa reklama

Mesazh nga albvera prej Mon Apr 19, 2010 12:23 pm

Burim dhe Bekim Kastrati - Kujto Dashurin TimeLiku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?

avatar
albvera
Administrator
Administrator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 562
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 29
Regjistrim Regjistrim : 08/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Ne Albveraa.Tk
Humori Humori : Portokali
Hobi Hobi : Gjith qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Taurus

Shiko profilin e anëtarit http://www.Albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi