Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Cime Patkoi

Shko poshtë

New Mesazh Cime Patkoi

Mesazh nga amuharemi prej Sat Jan 08, 2011 3:56 am

linku nuk është hide

linkun e keni më poshtë dhe nuk është e domosdoshme që të postoni ndonjë gjë për të parë linkun vetëm e kopjoni linkun dhe pastaj e shkarkoni humorin.

linku është ky
fillon këtu:

http://kohapost.net/dedi/-%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20%20HUMORET%20E%20FUNDIT%20SHQIP%20-%20(%20RISI%20RISI%202011%20)//-%20%20CIMA%20HUMOR%20-%20TRI%20PJES%20-%20(%202011%20)/Cima%20Humor%20-%20Cim%20Potkoni%202o11%20wWw.Dedi-Ks.Com.avi

mbaron këtu
avatar
amuharemi
Junior Member-Albveraa
Junior Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 44
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 20
Regjistrim Regjistrim : 03/01/2011
Vendbanimi Vendbanimi : tetovo macedonia
Humori Humori : cime patkoi
Hobi Hobi : football
Horoskopi : Libra

Shiko profilin e anëtarit http://www.endrit-muharemi.yolasite.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi