Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Edona Llalloshi Fati Dhe Vuatja 2011 Premier

Shko poshtë

New Mesazh Edona Llalloshi Fati Dhe Vuatja 2011 Premier

Mesazh nga Dg prej Thu Feb 10, 2011 8:20 am

Edona Llalloshi Fati Dhe Vuatja 2011 PremierKodi:
Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh FLm?


Shkarko_________________
www.Albveraa.Tk Ketu Rrjedh Muzika Shqipe Gjithqka Premier.
avatar
Dg
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 1326
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 09/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi : Repulika kosoves
Humori Humori : Xhixha Buba
Hobi Hobi : Gjithcka Qka ta mer mendja ty
Horoskopi : Pisces

Shiko profilin e anëtarit http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Edona Llalloshi Fati Dhe Vuatja 2011 Premier

Mesazh nga Argj prej Fri Feb 11, 2011 9:26 pm

flm
avatar
Argj
Junior Member-Albveraa
Junior Member-Albveraa

Gjinia Gjinia : Male
Postimet Postimet : 20
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e : 32
Regjistrim Regjistrim : 26/01/2011
Vendbanimi Vendbanimi : CT
Humori Humori : family guy
Hobi Hobi : family guy
Horoskopi : Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi