Pershendetje antar te nderuar,Qe te keni perparsi ne qdo forum Duhet qe te jeni te regjistruar.

Neqoft se jeni te regjistruar Ju lutem kyquni forum.
Me Respekt Stafi: Albveraa

Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

New Mesazh Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga Dg prej Sat Jun 18, 2011 4:24 am
Liku eshet hide per te par likun duhet te postosh si psh Flm?Shkarko_________________
www.Albveraa.Tk Ketu Rrjedh Muzika Shqipe Gjithqka Premier.

Dg
Super.Moderator
Super.Moderator

Gjinia Gjinia: Male
Postimet Postimet: 1326
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e: 29
Regjistrim Regjistrim: 09/02/2009
Vendbanimi Vendbanimi: Repulika kosoves
Humori Humori: Xhixha Buba
Hobi Hobi : Gjithcka Qka ta mer mendja ty
Horoskopi: Pisces

Shiko profilin e anëtarit http://www.albveraa.tk

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga dushii prej Thu Jan 19, 2012 3:25 pm

flm

dushii
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia: Male
Postimet Postimet: 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e: 28
Regjistrim Regjistrim: 19/01/2012
Vendbanimi Vendbanimi: namur
Humori Humori: pc
Hobi Hobi : pc
Horoskopi: Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga armagedon254 prej Sat Jul 28, 2012 6:41 am

flm

armagedon254
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia: Male
Postimet Postimet: 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e: 30
Regjistrim Regjistrim: 28/07/2012
Vendbanimi Vendbanimi: tetove
Humori Humori: fdsfdsfds
Hobi Hobi : muzika
Horoskopi: Scorpio

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga Sefedin prej Tue Aug 21, 2012 1:49 pm

flm shum per filmin :)

Sefedin
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia: Male
Postimet Postimet: 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e: 26
Regjistrim Regjistrim: 21/08/2012
Vendbanimi Vendbanimi: Shkup
Humori Humori: Stupcat
Hobi Hobi : Lackier
Horoskopi: Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga Sefedin prej Tue Aug 21, 2012 2:28 pm

Posto edhe 1 her linkun se nuk bojka ::) plss\

Sefedin
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia: Male
Postimet Postimet: 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e: 26
Regjistrim Regjistrim: 21/08/2012
Vendbanimi Vendbanimi: Shkup
Humori Humori: Stupcat
Hobi Hobi : Lackier
Horoskopi: Virgo

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga MISERABLEANTOLEN prej Sat Sep 15, 2012 6:56 am

flm

MISERABLEANTOLEN
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia: Female
Postimet Postimet: 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e: 19
Regjistrim Regjistrim: 15/09/2012
Vendbanimi Vendbanimi: tirana
Humori Humori: mahmutovitet
Hobi Hobi : bbb
Horoskopi: Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga ideeali prej Mon Sep 24, 2012 5:52 am

flm

ideeali
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia: Male
Postimet Postimet: 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e: 26
Regjistrim Regjistrim: 24/09/2012
Vendbanimi Vendbanimi: Ferizaj
Humori Humori: Fun
Hobi Hobi : Football
Horoskopi: Aries

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga heybabyy prej Tue Nov 27, 2012 9:53 pm

FLM staffi

heybabyy
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia: Male
Postimet Postimet: 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e: 29
Regjistrim Regjistrim: 27/11/2012
Vendbanimi Vendbanimi: shkup
Humori Humori: shkup
Hobi Hobi : sport
Horoskopi: Libra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga heybabyy prej Tue Nov 27, 2012 9:59 pm

heybabyy shkruajti:FLM staffi

heybabyy
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia: Male
Postimet Postimet: 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e: 29
Regjistrim Regjistrim: 27/11/2012
Vendbanimi Vendbanimi: shkup
Humori Humori: shkup
Hobi Hobi : sport
Horoskopi: Libra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga heybabyy prej Tue Nov 27, 2012 10:02 pm

heybabyy shkruajti:
heybabyy shkruajti:FLM staffi

heybabyy
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia: Male
Postimet Postimet: 3
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e: 29
Regjistrim Regjistrim: 27/11/2012
Vendbanimi Vendbanimi: shkup
Humori Humori: shkup
Hobi Hobi : sport
Horoskopi: Libra

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga emjuesej prej Fri Jan 18, 2013 9:12 am

flm

emjuesej
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia: Male
Postimet Postimet: 14
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e: 30
Regjistrim Regjistrim: 04/05/2010
Vendbanimi Vendbanimi: shkup
Horoskopi: Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga emjuesej prej Fri Jan 18, 2013 9:17 am

flm

emjuesej
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia: Male
Postimet Postimet: 14
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e: 30
Regjistrim Regjistrim: 04/05/2010
Vendbanimi Vendbanimi: shkup
Horoskopi: Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga emjuesej prej Fri Jan 18, 2013 9:21 am

a eksiston hala ky file apo eshte fshij spo muj me downloadu

emjuesej
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia: Male
Postimet Postimet: 14
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e: 30
Regjistrim Regjistrim: 04/05/2010
Vendbanimi Vendbanimi: shkup
Horoskopi: Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh flm

Mesazh nga muzikanti26 prej Sun Apr 07, 2013 3:59 pm

dushii shkruajti:flm

muzikanti26
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia: Male
Postimet Postimet: 1
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e: 28
Regjistrim Regjistrim: 07/04/2013
Vendbanimi Vendbanimi: USA
Humori Humori: katundar e sheherli
Hobi Hobi : futbol
Horoskopi: Cancer

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

New Mesazh Re: Katundar dhe Sheherli Pjesa 1 HD

Mesazh nga cima14 prej Tue Apr 16, 2013 9:01 pm

flm

cima14
Antar-Albveraa

Gjinia Gjinia: Male
Postimet Postimet: 2
Sa Vjeqar'e Sa Vjeqar'e: 27
Regjistrim Regjistrim: 16/04/2013
Vendbanimi Vendbanimi: Prishtine
Humori Humori: haha
Hobi Hobi : sport
Horoskopi: Pisces

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi